Home » İLETİŞİM

İLETİŞİM

  

Buradan ulaşabilirsiniz.     dilerseniz mesajda yazabilir

siniz    WHATSAPP    İLETİŞİM HATTIMIZ

GSM :0533 209 65 08

 

 

   

 

commentscomments

 1. yönetim says:

  Zeyyad Porsuk Ulus:
  Hukuk büromu uzun zamandır Nisa temizlik firmasına temizletiyorum. Şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım. Personelleri de oldukça cana yakın. Buradan Nisa temizlik firmasına teşekkür ediyorum.

 2. yönetim says:

  Ayşegül Yılmaz Beylikdüzü:
  Ofisim için çağırdığım Nisa temizlik firması beni çok mutlu etti ve çok daha sağlıklı bir çalışma ortamı sundu. Aynı zamanda fiyatlarının uygun olması da cezbetti. Bundan sonra da onları tercih edeceğim. Buradan Nisa temizlik firmasına ve güler yüzlü çalışanlarına teşekkür ediyorum.

 3. yönetim says:

  Selime Talip Ulus:
  Villamı oldukça kısa bir sürede kusursuz olarak temizlediler. Uzun zamandır bu firmayı tercih ediyorum ve vazgeçmeyeceğim.

 4. yönetim says:

  İsmail Büyükşan Beşiktaş:
  Dükkânımı o kadar güzel temizlediler ki bu kadar kirli miydi diye sordum kendime. Bütün personelleri güler yüzlü ve memnun bırakıyorlar. Nisa temizlik firmasına teşekkür ediyorum.

 5. yönetim says:

  Hasibe Güneş Büyükçekmece:
  Oldukça kısa sürede evimi temizlemelerine ve yaptıkları işlerin de kusursuz olduğuna inanamadım. Evimi temizletmeye bu firmayla devam edeceğim. Herkese öneriyorum

 6. yönetim says:

  Emre Alagöz Beylikdüzü:
  Dershanemi en iyi şekilde temizledikleri için teşekkür ediyorum. Nisa temizlik firmasından çok memnun kaldım. Aynı zamanda ekonomik olarak da oldukça uygun bir firma.

 7. yönetim says:

  Ayçin Suna Nişantaşı:
  Villamızı güvenle temizletebileceğimiz bir firma bulduk sonunda. Güler yüzlü personellerinden de oldukça memnun kaldık.

 8. hasan says:

  Slm iyi çalışmalar elinizde bulunan projelerinde yararlanmak istiyorum 50 bayan 20 bay personel bulunmaktadır…

Leave a Reply

Your email address will not be published.

avrupa yakası nakliye firmaları ofis taşıma istanbul ankara nakliyat istanbul eskişehir nakliyat istanbul izmir nakliyat maltepe nakliyat ümraniye nakliyat