Müşteri Yorumlarımız

Mehmet Yılmaz Büyükçekmece:

Nisa temizlik firması sayesinde ofisim hiç olmadığı kadar temiz oldu. Tavsiye ediyorum.

 

Selma Kazancı Florya:

Villamı oldukça kısa bir sürede temizleyen nisa temizlik firmasına teşekkür ediyorum. Güler yüzlü personellerine de ayrıyeten teşekkür ediyorum.

 

Vildan Tokmak Etiler:

Bu kadar disiplinli çalışan temizlik personellerine daha önce rastlamamıştım. Bundan sonra da Nisa temizlik firmasını tercih edeceğim.

 

Hasan Büyükağa Avcılar:

2 katlı ofisimi sadece birkaç saat içerisinde temizleyen Nisa temizlik firması kendine hayran bıraktı. Tüm iş adamlarına tavsiye ediyorum.

 

Yılmaz Erşen Beşiktaş:

Eşimle beraber hem evimizi hem de ofisi Nisa temizlik firmasına temizlettik ve bir temizlik firmasından hiç bu kadar memnun kalmamıştık.

 

Ceren Saymaz Ulus:

Temizlemesi oldukça zor olan atölyemi beni şaşırtacak derecede temiz teslim ettiler. İşini bilen personellerine teşekkür ediyorum.

 

Fatih Büyük Nişantaşı:

Eşim istediği gibi bir temizlik firması bulmamaktan yakınıyordu. Fakat Nisa temizlik firması siyesinde bu sorunu çözdük. Çalışanlarına teşekkür ediyorum.

 

Hatice Kaymakoğlu Nişantaşı:

Nisa temizlik firmasının çalışmasını çok sevdim ve çok da memnun kaldım. Tavsiye ediyorum.

 

Yüksel Dereli Avcılar:

Oldukça başarılı bir temizlik firması. Ofisimi onlara temizletmeye devam edeceğim. Oldukça memnun kaldım.

 

Ayçin Suna Nişantaşı:

Villamızı güvenle temizletebileceğimiz bir firma bulduk sonunda. Güler yüzlü personellerinden de oldukça memnun kaldık.

 

Güzide Kocabaş Florya:

Eşimin ofisini oldukça güzel bir şekilde temizlediler. Bundan sonra da Nisa temizlik firmasını tercih edeceğiz. Herkese tavsiye ediyorum. Memnun kalmamanız imkânsız.

 

Burak Çakmak Beylikdüzü:

Hukuk büromu özenle temizledikleri için teşekkür ediyorum. Kaliteli hizmetlerinden yaralanmaya kesinlikle devam edeceğim.

 

Şevin Serenli Beylikdüzü:

Uzun zamandır evim için bir temizlik firması arıyordum. Nisa temizlik firması çalışanları oldukça başarılı ve Nisa temizlik firması da uygun ödeme seçenekleri sunuyor. Çok memnun kaldım.

 

Kübra Alaşık Beşiktaş:

Beşiktaş’ta oturan ve Nisa temizlik firması hizmetini alan bir arkadaşım tavsiyesiyle firmayı çağırdım. Doğrusu bu kadar güzel bir iş çıkarmalarını beklemiyordum. Buradan personellere teşekkür ediyorum.

 

Emre Alagöz Beylikdüzü:

Dershanemi en iyi şekilde temizledikleri için teşekkür ediyorum. Nisa temizlik firmasından çok memnun kaldım. Aynı zamanda ekonomik olarak da oldukça uygun bir firma.

 

Hasibe Güneş Büyükçekmece:

Oldukça kısa sürede evimi temizlemelerine ve yaptıkları işlerin de kusursuz olduğuna inanamadım. Evimi temizletmeye bu firmayla devam edeceğim. Herkese öneriyorum.

 

İsmail Büyükşan Beşiktaş:

Dükkânımı o kadar güzel temizlediler ki bu kadar kirli miydi diye sordum kendime. Bütün personelleri güler yüzlü ve memnun bırakıyorlar. Nisa temizlik firmasına teşekkür ediyorum.

 

Selime Talip Ulus:

Villamı oldukça kısa bir sürede kusursuz olarak temizlediler. Uzun zamandır bu firmayı tercih ediyorum ve vazgeçmeyeceğim.

 

Zeyyad Porsuk Ulus:

Hukuk büromu uzun zamandır Nisa temizlik firmasına temizletiyorum. Şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım. Personelleri de oldukça cana yakın. Buradan Nisa temizlik firmasına teşekkür ediyorum.

 

Ayşegül Yılmaz Beylikdüzü:

Ofisim için çağırdığım Nisa temizlik firması beni çok mutlu etti ve çok daha sağlıklı bir çalışma ortamı sundu. Aynı zamanda fiyatlarının uygun olması da cezbetti. Bundan sonra da onları tercih edeceğim. Buradan Nisa temizlik firmasına ve güler yüzlü çalışanlarına teşekkür ediyorum.